Гостевая книга

Comments: 3
 • #3

  Катерина (Thursday, 29 January 2015 13:34)

  Я навчалася за державним замовленням, отримала вищу освіту. За направленням я працевлаштувалася до підприємства в м. Кіровограді, сама я родом з іншого міста. В минулому році я вийшла заміж. У зв'язку із чим я звернулася до роботодавця із заявою про звільнення. Мені було відмовлено у звільненні мотивуючи це обов’язком про відпрацювання 3-х років за місцем направлення у відповідності до п. 8 Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.1996 № 992. Чи є можливість звільнитися без відпрацювання 3 роки?

 • #2

  Андрій (Sunday, 20 June 2010 12:00)

  Я виступив поручителем Приватного підприємства та залишив в іпотеку власну квартиру. Підприємство прийшло в упадок та гроші за наданий кредит сплатити не змогло. У мене також важке фінансове становище. В минулому році судом винесено рішення про стягнення з мене коштів на користь банку. Банк пред'явив виконавчий лист до виконання до державної виконавчої служби. Мою квартиру описали виставили на торги, але покупців не знайшлося. Квартиру запропонували банку в якості погашення боргу, банк відмовився від такої пропозиції. В подальшому виконавче провадження відносно мене було завершено, виконавчий документ повернутий банку без подальшого виконання. Але в цьому році банк знову пред'явив виконавчий документ до виконання. Державний виконавець повторно описав мою квартиру.
  Питання, чи правильно діє державний виконавець та чи можна якось оскаржити його дії.

 • #1

  Леонид (Thursday, 18 February 2010 19:07)

  Мне нужна консультация, у моего знакомого умер отец, который как инвалид ВОВ получил автомобиль. Скажите, а нужно ли его возвращать государству? И есть ли возможность автомобиль оставить.