Роботодавці, які порушують трудові права

ЗАТ “Будівельне управління № 4 Кіровоградоблагробуд”

Скаржник  перебувала у трудових правовідносинах з ЗАТ “Будівельне управління № 4 Кіровоградоблагробуд” з травня 2003 по 25 травня 2006 р при звільнені підприємство заборгувало 1328 грн 33 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Відкрите акціонерне товариство “Кіровоградський завод дозуючих автоматів”

Скаржник  перебувала у трудових правовідносинах з Відкритим Акціонерним товариством “Кіровоградський завод дозуючих автоматів” з 01.11.2008 по 12.01.2009 року,при звільнені підприємство заборгувало 3378 грн. 69 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Відкрите акціонерне товариство “Кіровоградський завод дозуючих автоматів” м. Кіровоград, пров. Експериментальний, 2, код ЄДРПОУ 00226514

Скаржник  перебувала у трудових правовідносинах з Відкритим Акціонерним товариством “Кіровоградський завод дозуючих автоматів” з 30 жовтня 2006 по 17.лютого 2009 р., на посаді налагоджувальник верстатів з програмним керуванням 4-го розряду при звільнені підприємство заборгувало 14569 грн. 79 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Ленінського суду

м. Кіровограда

Привате підприємство “Терра-2012”

Скаржник  перебувала у трудових правовідносинах з ПП “Терра-2012” з 11.12.2006 року по 14.10.2008 року працював підсобним робітником, заробітна плата підприємством виплачувалась нерегулярно, з порушенням строків, встановлених КЗпП України, що призвело до утворення заборгованості. На його неодноразові усні звернення та письмове звернення від 28.05.2009 року виплатити заробітну плату відповідач відмовився посилаючись на відсутність коштів при звільнені підприємство заборгувало 9397 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровоградського районного суду

 Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство “Кіровоградський завод дозуючих автоматів” м. Кіровоград, пров. Експериментальний, 2, код ЄДРПОУ 00226514

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Відкритим Акціонерним товариством “Кіровоградський завод дозуючих автоматів” з 01 січня 2004 року , .06 жовтня 2008 року позивача було звільнено згідно п.1 ст.40 КЗпП України ( скорочення чисельності) з вихідною допомогою середньомісячного заробітку з 06.10.2008 року. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати при звільненні підприємство заборгувало 2846,67 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Дочірнє підприємство “Теплоелектроцентраль” Товариства з обмеженою відповідальністю «Високі енергетичні технології»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Дочірнім підприємством “Теплоелектроцентраль” товариства з обмеженою відповідальністю «Високі енергетичні технології» з 07 квітня 2008 року на посаді апаратника з приготування хімагрегатів 3 гр. кв. в хімічну лабораторію (наказ № 36-ок від 07.04.2008 р.). Згідно наказу № 59-ок від 01.08.2008 року переведено машиністом - обхідником з котельного устаткування 3 рг. кв. котлотурбінного цеху. Відповідно до наказу № 64-ок від 13.07.2009 року звільнився з13.07.2009 року за ст. 38 КЗпП України за власним бажанням Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати при звільненні підприємство заборгувало 3 100,45 грн.. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Закрите акціонерне товариство «Кіровоград– Лада»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Закритим акціонерним товариством «Кіровоград — Лада», згідно наказу № 190 від 17.06.2008 року був прийнятий на посаду майстра -рихтувально-малярної дільниці. З листопада 2008 року та по момент подачі скаржником позовної заяви до суду підприємство продовжувало нараховувати але не виплачувати заробітну плату посилаючись на відсутність грошових коштів. Після подачі Позову до суду скаржник був звільнений, але всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати при звільненні підприємство заборгувало скаржнику 9396,89 грн.. Добровільно виплатити вказану суму заборгованості відмовилося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський завод дозуючих автоматів»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Відкритим Акціонерним товариством “Кіровоградський завод дозуючих автоматів”. Вказав, що 18.10.2007 року був прийнятий на роботу на посаду інженера-конструктора в СКБ бюро по проектуванню дозуючого обладнання. 30.01.2009 року його було звільнено з роботи за п. 1 ст. 36 КзпП України. На день звільнення заборгованість по заробітній платі становила 3155,90 гривень. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Ленінського суду

м. Кіровограда

Дочірнє підприємство “Теплоелектроцентраль” Товариства з обмеженою відповідальністю «Високі енергетичні технології»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Дочірнім підприємством “Теплоелектроцентраль” товариства з обмеженою відповідальністю «Високі енергетичні технології» з 10.09.2003 року по 12.06.2009 року, працював на посаді – стрільця ВОХР 1-го класу. Звільнився з підприємства за ст. 38 КЗпП України, за власним бажанням. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати при звільненні підприємство заборгувало 5342,01 грн.. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського товариства охорони природи

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Кіровоградською обласною організацією Всеукраїнського товариства охорони природи, з 13 березня 1990 року, 01 липня 2009 року була звільнена з роботи згідно наказу №3 від 01.07.2009 року за власним бажанням, при звільнені, власник не зробив з нею грошових розрахунків по заробітній платі, посилаючись на відсутність коштів, що не звільняє його від обов’язку розрахуватись з нею, таким чином, заборгувавши заробітну плату в розмірі 8458,98 грн. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Ленінського суду

м. Кіровограда

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський завод дозуючих автоматів»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Відкритим Акціонерним товариством “Кіровоградський завод дозуючих автоматів” з 1 червня 2003 року працював слюсарем механіко-збиральних робіт 6 жовтня 2008 року звільнений з роботи за скороченням чисельності працівників, ст. 40 ч. 1 КЗпП України. При звільненні з роботи підприємство не виплатило заборгованості по заробітній платі. На день звільнення заборгованість по заробітній платі становила 12429 грн. 63 коп.. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Дочірнє підприємство “Теплоелектроцентраль” Товариства з обмеженою відповідальністю «Високі енергетичні технології»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Дочірнім підприємством “Теплоелектроцентраль” товариства з обмеженою відповідальністю «Високі енергетичні технології» з 23.07.2007 року, 01.10.2008 року його було звільнено з роботи за згодою сторін. Належні йому до виплати 2970 грн. 21 коп. заробітної плати відповідач у день звільнення не виплатив,у зв'язку з чим відповідач також повинен був сплатити 5575 грн. середнього заробітку за час затримки розрахунків при звільненні Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський завод дозуючих автоматів»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Відкритим Акціонерним товариством “Кіровоградський завод дозуючих автоматів” з 22.10.2007 року працював інженером – конструктором, наказом №16К від 03.02.2009 року він звільнився за власним бажанням, при перерахунку йому не була виплачена заробітна плата за 6 місяців в сумі 3084,41 грн.  Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Ленінського суду

м. Кіровограда

Дочірнє підприємство “Теплоелектроцентраль”Товариства з обмеженою відповідальністю «Високі енергетичні технології»

Скаржник  перебувала у трудових правовідносинах з Дочірнім підприємством “Теплоелектроцентраль” товариства з обмеженою відповідальністю «Високі енергетичні технології»  з 01.06.2004 року, працювала у роботодавця на посаді прибиральника виробничих приміщень електричногоцеху. Відповідно до наказу №8201 від 12.08.2009 року, скаржник звільнилась з посади за власним бажанням на підставі ст. 38 КЗпП України, про що занесена запис до трудової книжки.

При звільнені підприємство заборгувало - 2621 грн. 95 коп. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Приватне підприємство « Будагроальянс»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Приватним підприємством « Будагроальянс» з 31 липня 2008 року по 11 листопада 2008 року в пояснені зазначив, що він працював на підприємстві, та за весь час роботи жодного разу не отримав заробітну платню. Однак 11 листопада 2008 року він був звільнений з займаної посади по п. 1 ст. 36 КЗпПУ. При звільнені підприємство не виплатило йому заробітну плату в сумі .1604,41 грн.  Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Приватне підприємство «Ельба-Інвест»,

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з ПП «Ельба-Інвест» був прийнятий  на підприємство на посаду інспектора охорони 23.04.2004 року, а звільнений з займаної посади за власним бажанням наказом № 29к від 18.07.2005 року про що свідчить запис в трудовій книжці.

Останній раз заробітну плату позивач отримав в травні 2005 року.

Відповідно довідки № 437 від 27.07.2009 року, середньоденна заробітна плата позивача становить 9 грн. 52 коп. При звільнені підприємство не виплатило йому заробітну плату в сумі .900 грн. і вже на протязі 4 років добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровоградського районного  суду

Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський завод дозуючих автоматів»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Відкритим Акціонерним товариством “Кіровоградський завод дозуючих автоматів” з 01.06.2004 року по 06.10.2008 року працював на посаді токаря четвертого розряд  був звільнений із вказаного підприємства у зв»язку із скороченням чисельності працюючих  однак підприємство не розрахувалось з ним в день звільнення. Заборгованість по заробітній платі становить 2 862 грн. 66 коп. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Ленінського суду

м. Кіровограда

 

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський завод дозуючих автоматів»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Відкритим Акціонерним товариством “Кіровоградський завод дозуючих автоматів” 08.10.2008 року його прийняли на посаду менеджера у відділ продажу дозуючого обладнання у ВАТ  “ Кіровоградський завод дозуючих автоматів “, 06.11.2008 року його було переведено на посаду начальника відділу продажу дозуючого обладнання на цьому ж підприємстві, 11.02.2009 року він звільнився з підприємства за власним бажанням за ст.. 38 КЗпП України, починаючи з листопада 2008 року заробітна плата йому не виплачувалася у зв’язку з чим за відповідачем на день його звільнення утворилася заборгованість у розмірі 4340,79 грн., яку відповідач відмовився йому виплатити, мотивуючи відсутністю грошових коштів. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Ленінського суду

м. Кіровограда

 

Кіровоградська філія відкритого акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "УкрАгроЛізинг"

Скаржник перебувала в трудових відносинах з Кіровоградською філією відкритого акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "УкрАгроЛізинг", 21 лютого 2006 року звільнилась з підприємства за згодою сторін. Після звільнення підприємство не провело з скаржником розрахунки по заробітній платі, а саме заборгованості по заробітній платі за січень 2006 року, виплаті по листкам непрацездатності, компенсації за невикористану відпустку, компенсацію за роботу у вихідні дні в сумі 1376 грн..Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

 

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський завод дозуючих автоматів»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Відкритим Акціонерним товариством “Кіровоградський завод дозуючих автоматів” з 19 червня 2008 року працювала  контролером з якості у відділі технічного контролю,  05.11.2008 року була звільнена з роботи за угодою сторін, при цьому при звільненні їй була нарахована заробітна плата в розмірі 824 грн. 05 коп., яку відповідач відмовляється виплачувати, що змусило позивача звернутись з позовом до суду про стягнення в судовому порядку з підприємства нарахованої, але не виплаченої заробітної плати в розмірі 824 грн. 05 коп..

Докази Рішення Ленінського суду

м. Кіровограда

 

ТОВ «Кіровоградський завод будівельної кераміки»

З лютого 2008 року скаржник працював на ТОВ « Кіровоградський завод будівельної кераміки», 14 серпня 2008 року подав заяву про звільнення за власним бажанням. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати при звільненні. Після звернення позивача до суду з заявою про видачу судового наказу, в цей же день відповідач провів розрахунок виплативши частину суми, при цьому порушив вимоги ст..116 КЗпП України, щодо виплати працівникові при звільнені всіх сум, що належать йому від підприємства в день звільнення в сумі 1336,40 грн.. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося вдруге свої порушені права захищати ву суді.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

ПП фірма «Корвет»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з ПП фірма « Корвет» з 08 вересня 2008 року працював на  на посаді слюсара сантехніка ремонтно-експлуатаційної дільниці, 06 березня 2009 року скаржник подав заяву про звільнення за власним бажанням. При звільнені підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної позивачу заробітної плати. В день звільнення 06 травня 2009 року скаржник знаходився на роботі але розрахунку керівництво підприємства з ним не провело,  добровільно виплатити заборгованість по зарплаті в розмірі 2905,31 грн. відмовилося, у зв»язку з чим скаржник був змушений захищати свої права в суді.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

ЗАТ «Будівельне управління №4 Кіровоградоблагробуд»

Скаржник перебувала у трудових правовідносинах з ЗАТ «Будівельне управління №4 Кіровоградоблагробуд». Зазначає, що після звільнення підприємство не розрахувалося з нею по виплаті заробітної плати, після звільнення скаржник звернувся до суду та отримав судовий наказ про виплату підприємством заробітної плати яка була часткова стягнута в сумі 7625,43грн. З листопада 2005 року по серпень 2006 року, заборгованість не виплачена після цього скаржнику довелося знову звертатися до суду за цей час утворилась заборгованість по заробітній платі в період з серпня 2006 року по лютий 2007 року в сумі 3720,25 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося вдруге свої порушені права захищати в суді.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Кіровоградська обласна організація Всеукраїнського товариства охорони природи

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Кіровоградською обласною організацією Всеукраїнського товариства охорони природи, з 20.02.2008 року, 01 грудня 2008 року був звільнений з роботи згідно наказу №37 від 01.12.2008 року за власним бажанням, при звільнені його з роботи, роботодавець не виплатив йому заробітну плату, посилаючись на відсутність коштів, що не звільняє його від обов’язку виконувати домовленість по трудовій угоді, та вимоги трудового законодавства таким чином, заборгувавши скаржнику заробітну плату в розмірі 1348,47 грн., що підтверджується довідкою про заборгованість по заробітній платі від 23.03.2009 року. .Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося  свої порушені права захищати в суді.

Докази Рішення Ленінського суду

м. Кіровограда

ВАТ КПКІ «Грунтопосівмаш»

 Скаржник зазначив, що працював на підприємстві ВАТ КПКІ «Грунтопосівмаш» звільнений з посади на підставі ст. 38 КЗпП України. В день звільнення заробітна плата виплачена не була. Добровільно виплачувати заробітну плату підприємство відмовилося. Скаржнику довелося зароботані кошти в сумі 1862,96 гривень повертати через суд.

Докази Рішення  Ленінського суду

м. Кіровограда

ЗАТ «Кіровоград-Лада»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з ЗАТ « Кіровоград-Лада» з 01 лютого 2008 року працював на  на посаді сторожа, 28 березня 2009 року подав заяву про звільнення за власним бажанням. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку не виплатило нарахованої  заробітної плати при звільненні в розмірі 5176,22 грн. При зверненні до керівництва підприємства скаржнику було відмовлено нібито через відсутність коштів. Скаржнику свої порушені права довелося захищати в суді. .

Докази Рішення  Кіровського суду

м. Кіровограда

ТОВ "Агро-Гарант-Цукор"

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з ТОВ "Агро-Гарант-Цукор" з 1 червня 2007 року по 1 квітня 2008 року скаржник працював на посаді заступника директора по безпеці. Скаржник у березні 2008 року звільнився, але підприємство з ним не розрахувалося за період з листопада 2007р. по березень 2008 р. включно, та невиплатило компенсацію за невикористану відпустку.

У відповідності до ст.. 21 Закону України "Про оплату праці" працівник має право на оплату праці відповідно до актів законодавства і колективного договору на підставі укладеного трудового договору. При звернені скаржника до суду підприємство навіть відмовилося надати довідку  про заборгованість. Вказану інформацію о заборгованість заробітної плати суду довелося отримувати через прокуратуру, сума заборгованості товариства перед позивачем складає на 15 червня 2009 року 3145 грн. 45 коп. які довелося стягувати з підприємства через рішеня суду.  

Докази Рішення  Кіровського суду

м. Кіровограда

Дочірнє підприємство “Теплоелектроцентраль”Товариства з обмеженою відповідальністю «Високі енергетичні технології»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Дочірнім підприємством “Теплоелектроцентраль” товариства з обмеженою відповідальністю «Високі енергетичні технології»  з 02.12.2004 року він працював  слюсарем . 07.04.2009 року його було звільнено з роботи за власним бажанням. Належні йому до виплати 2525 грн. 22 коп. заробітної плати керівництво підприємства у день звільнення не виплатило. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Приватне підприємство «Ельба-Інвест»,

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з ПП «Ельба-Інвест» 23.04.2004 року був прийнятий на посаду інспектора охорони.Оплата праці визначалася як по добова і нараховувалася по 70 грн. за кожну добу проведену на вахті. Останній раз заробітну плату отримав 25.05.2005 року. За червень зарплату не виплатили і він в липні 2005 року розірвав трудові відносини з підприємством. Вважає,що керівництво підприемства заборгувало йому заробітну плату в сумі 1959 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровоградського районного  суду

Кіровоградської області

Дочірнє підприємство “Теплоелектроцентраль”Товариства з обмеженою відповідальністю «Високі енергетичні технології»

Скаржник  перебував у трудових правовідносинах з Дочірнім підприємством “Теплоелектроцентраль” товариства з обмеженою відповідальністю «Високі енергетичні технології»   на  посаді начальника виробничого технічного відділу з19.01.1999 року по теперішній час. За час роботи на підприємстві керівництво заборгувало заробітну плату  травень – червень 2008 року та травень – липень 2009 року. Посадовий оклад на місяць складає 2 363 грн., дані обставини підтверджуються документами, що знаходяться на підприемстві загальна сума заборгованості становить 11 599 грн. 43 коп.. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда 30.10.09

Відкрите акціонерне товариство  Кіровоградський карєр

Скаржник перебував у трудових відносинах з ВАТ “Кіровоградський карєр” згіднонаказу № 95/10-07 о/с з 26.10.2007 року працював водієм до 29.08.2007 року звідки був звільнений за власним бажанням відповідно до наказу № 72/08-08 о/с. Роботодавець остаточного розрахунку із звільненим працівником не провів, його борг перед позивачем складав 2369 грн.99 коп., із яких компенсація за 26 днів невикористаної щорічної відпустки в сумі 674 грн. 18 коп., Даний факт невиплати заробітної плати Скаржник підтверджує актом перевірки ВАТ Кіровоградський карєр від 27.01.2009 року, проведеної Територіальною державної інспекцією праці у Кіровоградському районі. Всупереч діючому законодавству підприємство не здійснило розрахунку та не виплатило нарахованої і належної скаржнику заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Закрите акціонерне товариство «Кіровоград-Лада»

Скаржник перебувала у трудових відносинах з ЗАТ “Кіровоград-Лада” працювала на підприємстві з 02.09.1998 року, однак з листопада 2008 року по 3 червня 2009 року підприємством здійснювалася затримка заробітної плати, проведення виплат не в повному обсязі, в наслідок чого підприємство заборгувало позивачу 61572 грн 68 коп заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості керівництво підприємства відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Приватне підприємство

« Терра Стар»

Скаржник перебувала в трудових відносинах з Приватним підприємством «Терра Стар» і весь час отримувала заробітну платню. Однак 25 грудня 2008 року вона була звільнена з Приватного підприємства « Терра Стар» по п. 1 ст. 36 КЗпПУ. При звільнені та до теперішнього часу відповідач добровільно не виплатив їй заробітну плату в сумі 3202,54 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості керівництво підприємства відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Акціонерне товариство закритого типу Кіровоградекологія

 Скаржник перебувала в трудових відносинах з акціонерним товариством закритого типу “Кіровоградекологія” з 25.03.2008 року по 23.12.2008 року звільнена з підприємства відповідача за власним бажанням відповідно до ст. 38 КЗпП України.

Після звільнення роботодавець не виплатив заборгованість по заробітній платі. За підрахунками заборгованість становить 1613,17 грн. ( жовтень, листопад, грудень 2008 року). Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості керівництво підприємства відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

 

Кіровоградська обласна організація політичної партії «Народний союз «Наша Україна»»

З 24.03.2008 року по 31.07.2009 року скаржник перебувала в трудових відносинах з Кіровоградською обласною організацією політичної партії «Народний союз»Наша Україна»», працювала на посаді – прес - секретаря. Звільнилася з посади за власним бажанням.

 При звільненні, Роботодавець не здійснив повний розрахунок зі звільненим працівником., якому було нараховано, але не виплачено заробітну плату в сумі 11789,16 грн..

Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості керівництво організації відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

ТОВ “Енергозбут”

Скаржник працював в  ТОВ «Енергозбут» на посаді директора з 1 червня 2004 року  по 28 липня 2008 року, звільнений по невідомим йому підставам, заява про звільнення ним не подавалась, з наказом про звільнення його не ознайомлювали, трудову книжку не видали. Вказував, що при звільненні з роботи відповідач не виплатив йому борг по заробітній платі,в сумі 8120,44 грн. компенсацію за невикористані дні основної відпустки в сумі 2358,98 грн.. Також не повернутатрудова книжка, оскільки через відсутність трудової книжки він не може влаштуватись на роботу, через відсутність грошей поставлений в тяжке матеріальне становище. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості та повернути трудову книжку керівництво підприємства відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти та порушені права відстоювати та повертати  по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Приватне підприємство «Корвет»

Скаржник працював у ПП «Корвет» випалювачем ремонтно-експлуатаційної дільниці з 17 жовтня 2008 року по 15 квітня 2009 року, звільнився з роботи за згодою сторін. Належну йому до виплати заробітну плату в розмірі 1485 грн. 71 коп. роботодавець у день звільнення не виплатив. В зв'язку з цим відповідно законодавству роботодавець зобовязаний виплатити йому середній заробіток за весь час затримки розрахунків при звільненні в розмірі 4740 грн. 29 коп..Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості керівництво підприємства відмовлялося. Особі довелося свій заробіток та порушені права відстоювати та повертати  по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

ЗАТ “Кіровоград-Лада”

Скаржник з 13.09.1994 року була прийнята на роботу на посаду інженера з охорони праці та по техніці безпеки, про що свідчить копія її трудової книжки та копія наказу № 298 від 13.09.1994 року. На підставі наказу № 200 від 08.09.2003 року скаржник переведена на посаду заступника директора з загальних питань, наказом № 113 від 19.04.2007 року дана посада перейменована на помічника директора з загальних питань. У відповідності до ст.ст. 94, 115 КЗпПУ власник за виконану роботу сплачує працівнику заробітну плату, яка виплачується регулярно у строки, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, проте всупереч зазначеним нормам права, відповідач з жовтня 2008 року по квітень 2010 року виплачував позивачу заробітну плату не в повному обсязі внаслідок чого за вище зазначений період утворилась заборгованість в розмірі 20982,94 гривень. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості керівництво підприємства відмовлялося. Особі довелося свій заробіток та порушені права відстоювати та повертати  по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Політична партія «Наша Україна»

Скаржник з 01.09.2008 року по 30.01.2009 року перебував в трудових відносинах з Кіровоградською обласною організацією політичної партії «Народний союз Наша Україна», працював на посаді – консультант виконавчого комітету. Звільнився з посади за власним бажанням. 02.02.2009 року скаржник був призначений на посаду керівника виконавчого комітету Ленінської районної в м. Кіровограді організації у Кіровоградській обласній організації Народного Союзу «Наша Україна» м. Кіровоград, 03.08.2009 року він був звільнений з роботи. На день звільнення з роботи ПП «Наша Україна» нарахувала заробітну плату за період з 01.01.2009 року по 03.08.2009 року в сумі 7.903,88 грн. При звільненні, роботодавець не здійснив повний розрахунок зі звільненим працівником., якому було нараховано, але не виплачено заробітну плату. Згідно ст. ст. 47, 116 КЗпП України на підприємство покладається відповідальність повного розрахунку по заробітній платі з позивачем в останній день звільнення з роботи. Відповідно до вимог ст. 116 КЗпП України зі звільненим працівником повинен був здійснений розрахунок в день звільнення. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості керівництво підприємства відмовлялося. Особі довелося свій заробіток та порушені права відстоювати та повертати  по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Закрите акціонерне товариство  "Кіровоград-Лада"

Скаржник працював  на підприємстві з 01.10.2007 року майстром ТО і ТР та 22.06.2010 року був звільнений з роботи згідно ч. 3 ст.38 КЗпП України. При звільненні з ним не було проведено грошових розрахунків в сумі 15 020 грн.  12  коп. Вважає, що оскільки він змушений був звільнитись з роботи із-за порушення власником законодавства про працю, про що було зазначено ним у заяві про звільнення, роботодавець зобов'язаний йому виплатити вихідну допомогу на підставі ст. 44 КЗпП України в сумі 5625  грн.. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості керівництво підприємства відмовлялося. Особі довелося свій заробіток та порушені права відстоювати та повертати  по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Закрите акціонерне товариство «Кіровоградасфальтобетон»

Скаржник працював на підприємстві, ЗАТ “Кіровоградасфальтобетон”звільнився з роботи за власним бажанням 23.11.2009року

Згідно довідки № 11 від 26.11.2009 року, заборгованість підприємства перед скаржником по заробітній платі складала 3525грн 98коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості керівництво підприємства відмовлялося. Особі довелося свій заробіток та порушені права відстоювати та повертати  по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Відкрите акціонерне товариство « Національна акціонерна компанія Украгролізинг"

Скаржник з 10 січня 2003 року працювала у ВАТ “Національна акціонерна компанія “Украгролізінг” на посаді економіста, в січні 2005 року переведена на посаду головного спеціаліста –економіста, а 21 лютого 2006 року була звільнена  з посади за згодою сторін на підставі п.1 ст. 36 Кодексу законів про працю України. Проте, повний розрахунок по виплаті заробітної плати в сумі 1376 грн. роботодавець з нею не провів, незважаючи на її неодноразові звернення.   Також відповідно законодавству роботодавець повинен виплатити середній заробіток за затримку розрахунку  при звільненні в сумі  и8244 грн. 10 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості керівництво підприємства відмовлялося. Особі довелося свій заробіток та порушені права відстоювати та повертати  по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда 

Приватне підприємство «Терра»

Скаржник з 23.11. 2006 року перебував в трудових правовідносинах з ПП “Терра”  05.11.2008 року був звільнений за власним бажанням.

Згідно довідки роботодавця від 25.08.2009 року заборгованість по заробітній платі перед скаржником становить - 1755 грн.35 коп.

Відповідно до ст. 116 КЗпП України  при звільненні працівника  виплата всіх сум, що належать йому від підприємства, установи, організації проводиться  в день звільнення. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості керівництво підприємства відмовлялося. Особі довелося свій заробіток та порушені права відстоювати та повертати  по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда 16.03.10

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник перебувала у трудових відносинах з ВАТ «Кіровоградський кар’єр» з 18.02. 2008 по 03.08.2009 року, що підтверджується відомостями про роботу трудової книжки позивача.

Роботодавець заборгував скаржнику 2523 грн. 17 коп заробітної плати, з врахуванням виплат грошової компенсації за відпустки, що підтверджується відповідною довідкою. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Судом на користь позивача було стягнуто стягненню заборгованість з врахуванням виплат грошової компенсації за відпустки в сумі 2523 грн. 17 коп.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник з 01.01.2007 року по 01.10.2008 року працював у ВАТ «Кіровоградський кар»єр». Заробітна плата виплачувалася нерегулярно, з порушенням строків передбачених ст.115 КЗпПУ та в порушення ст..116 КЗпПУ при його звільненні товариство не виплатило всі належні йому суми. За період з серпня 2008 року по жовтень 2008 року заборгованість по зарплаті складає 1636,36 грн.

Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник з 11.02.2008 року працював у ВАТ «Кіровоградський кар»єр». Заробітна плата виплачувалася нерегулярно, з порушенням строків передбачених ст.115 КЗпПУ та в порушення ст..116 КЗпПУ при його звільненні товариство не виплатило всі належні йому суми. За період з серпня 2008 року по квітень 2009 року заборгованість по зарплаті складає 5672,40 грн.

Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник з 16.05.2007 року по 27.10.2009 року працював у ВАТ «Кіровоградський кар»єр». Заробітна плата виплачувалася нерегулярно, з порушенням строків передбачених ст.115 КЗпПУ та в порушення ст..116 КЗпПУ при його звільненні товариство не виплатило всі належні йому суми. За період з серпня 2008 року по жовтень 2009 року заборгованість по зарплаті складає 7597,72 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник з 03.10.1978 року працює у ВАТ «Кіровоградський кар»єр». Заробітна плата   виплачувалася нерегулярно, з порушенням строків передбачених ст.115 КЗпПУ. За період з серпня 2008 року по липень 2009 року заборгованість по зарплаті складає 6606,71 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник з 16.03.2007 року працює водієм у ВАТ «Кіровоградський кар»єр». Заробітна плата скаржнику виплачувалася нерегулярно, з порушенням строків передбачених ст.115 КЗпПУ. За період з серпня 2008 року по грудень 2009 року заборгованість по зарплаті складає 8472,50 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник з 02.01.1982 року по 25.05.2009 року працювала бухгалтером у ВАТ «Кіровоградський кар»єр». Заробітна плата виплачувалася нерегулярно, з порушенням строків передбачених ст.115 КЗпПУ. За період з серпня 2008 року по травень 2009 року заборгованість по зарплаті складає 5331,77 грн.При звільненні роботодавець не розрахувався з скаржником в порушенні ст. 116 КзпПУ. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник з 25.06.2007 року по 26.10.2009 року працював дробильником у ВАТ «Кіровоградський кар»єр». Заробітна плата виплачувалася нерегулярно, з порушенням строків передбачених ст.115 КЗпПУ. За період з серпня 2008 року по жовтень 2009 року заборгованість по зарплаті складає 5786,98 грн. При звільненні роботодавець не розрахувався з скаржником в порушенні ст. 116 КзпПУ. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник з 24.11.2006 року по 25.05.2009 року працювала бухгалтером у ВАТ «Кіровоградський кар»єр». Заробітна плата виплачувалася нерегулярно, з порушенням строків передбачених ст.115 КЗпПУ. За період з серпня 2008 року по травень 2009 року заборгованість по зарплаті складає 2214,91 грн. При звільненні роботодавець не розрахувався з скаржником в порушенні ст. 116 КзпПУ. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник перебуває у трудових відносинах з ВАТ «Кіровоградський кар’єр» з 03.08.2009 року по теперішній час. З серпня 2009 року підприємство, відповідно виконаного розрахунку, має перед ним заборгованість по виплаті заробітної плати в розмірі 5871 грн. 89 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник з 30.11.2006 року працює у ВАТ «Кіровоградський кар»єр». Заробітна плата   виплачувалася нерегулярно, з порушенням строків передбачених ст.115 КЗпПУ. За період з серпня 2008 року по грудень 2009 року заборгованість по зарплаті складає 8902,62 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник з 05.02.2007 року працював у ВАТ «Кіровоградський кар»єр». Заробітна плата позивачу виплачувалася нерегулярно, з порушенням строків передбачених ст.115 КЗпПУ. За період з серпня 2008 року по грудень 2009 року заборгованість по зарплаті складає 8471 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник з 19.08.2006 року працює у ВАТ «Кіровоградський кар»єр». Заробітна плата   виплачувалася нерегулярно, з порушенням строків передбачених ст.115 КЗпПУ. За період з серпня 2008 року по січень 2010 року заборгованість по зарплаті складає 7599,28 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

Відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр»

Скаржник з 05.10.2006 року працював у ВАТ «Кіровоградський кар»єр». Заробітна плата виплачувалася нерегулярно, з порушенням строків передбачених ст.115 КЗпПУ. За період з серпня 2008 року по грудень 2009 року заборгованість по зарплаті складає 8827,26 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровоградського районного суду Кіровоградської області

ТОВ «АМСК»

Скаржник зазначив що його 20 травня 2009 року було прийнято на посаду директора Кіровоградського регіонального відділення Товариства з обмеженою відповідальністю «АМСК». З 22 червня 2009 року близько п’яти місяців він перебував на лікуванні у зв’язку з переломом ноги, 02 листопада 2009 року вийшов на роботу, того ж дня йому було запропоновано звільнитися з займаної посади за власним бажанням, в цей же день ним було подано заяву на звільнення та ознайомлено з наказом про звільнення від 02 листопада 2009 р., з червня місяця 2009 року по листопад 2009 року йому зупинили виплату заробітної плати, та не здійснено виплат у зв’язку з тимчасовою втратою непрацездатності. В день звільнення, 02 листопада 2009 року йому не було здійснено повного розрахунку, трудова книжка взагалі знаходилась на іншому підприємстві – ДП ТД «Вінніфрут» ВАТ «Вінніфрут» та запису відомостей про роботу в ТОВ «АМСК» до неї не було внесено. За період роботи на ТОВ «АМСК» з 20.05.2009 р. по 02.11.2009 р. було нараховано 7355,24 грн., але не було виплачено. В березні 2010 р. ним було отримано заробітну плату за вересень 2009 р. по жовтень 2009 р. та компенсацію за частину невикористаної відпустки в розмірі 1674,13 грн. На даний час ТОВ «АМСК» заборгувало йому заробітну плату в сумі 5411,11 грн. за період з 01.06.2010 по 02.11.2010, а також компенсацію за затримку заробітної плати у сумі 6537,44 грн за період з 02.12.2010 по 31.03.2010 р. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Ленінського районого суду

м. Кіровограда

Приватне підприємство

«Панкратіон»

Скаржник працював у ПП «Панкратіон» на посаді начальника охорони з 10.08.2009р. ( наказ №62 від 10.08.2009р. ) по 01.12.2009р. з оплатою праці, що дорівнювала ставці законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати за відповідний період, 01.12.2009р. згідно наказу №63 він був звільнений з роботи за угодою сторін, за весь час роботи, з моменту прийняття до моменту звільнення, роботодавець не провів з ним грошових розрахунків, посилаючись на відсутність коштів, так як заробітна плата не виплачувалася йому з моменту прийняття на роботу, роботодавець на день його звільнення з роботи заборгував йому суму коштів невиплаченої йому заробітної плати у розмірі 2325,38 грн. ( з 10.08.2009р. по 10.09.2009р. – 630 грн., з 11.09.2009р. по 30.09.2009р. – 367,50 грн., з 01.10.2009р. по 31.10.2009р. – 650 грн., з 01.11.2009р. по 30.11.2009р. – 650 грн. за 01.12.2009р. – день звільнення з роботи сума боргу склала ( за 1 день - 27,88 грн., з моменту звільнення і по даний час він ніде не працює, на обліку в центрі зайнятості не знаходиться, в зв’язку з чим згідно ст.. 117 КЗпП України підприемство повинно виплатити йому середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку, що складає суму у розмірі 2325,38 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Ленінського районого суду

м. Кіровограда

ЗАТ “Кіровоград-Лада”

Скаржник з 03.08.1999року по 01.09.2009року працював шліфувальником 5 розряду. Після звільнення з ним не було проведено остаточного розрахунку, сума боргу становить 288грн. 45коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

Кіровоградська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "України"

Скаржник з 08.02.2007 року по 24.04.2008 року перебував в трудових правовідносинах із Кіровоградською обласною організацією фізкультурно спртивного товариства «Україна».

Згідно наданих доказів, йому нарахована і не виплачена заробітна плата в сумі 4849 грн за січень, лютий, березень 2008 року ,що є порушенням ст. 116 КЗпП України.

Відповідно  до ст. 117 КЗпП України в разі невиплати з вини власника або уповноваженого ним органу належних звільненому працівникові сум у строки, зазначені в статті 116 цього Кодексу, при відсутності спору про їх розмір підприємство, установа, організація повинні виплатити працівникові його середній заробіток за весь час затримки по день фактичного розрахунку. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

ПП «Терра - 2004»

Скаржник перебував у трудових відносинах з ПП «Терра –2004» з 18 серпня 2008 року по 17 листопада 2010 року, звідки звільнився за власним бажанням, що підтверджується відповідними записами в трудовій книжці.

Станом на 18.11.2010 року роботодавець заборгував скаржнику 8288 грн. 37 коп. заробітної плати, що підтверджується довідкою про заборгованість по заробітній платі № 11/43-10 від 18.11.2010 року, наданої ПП «Терра - 2004». Так як заробітна плата не виплачувалась у встановлені строки, судом, на користь скаржника було стягненно заборгованість по заробітній платі в сумі 8288 грн. 37 коп. До якого скаржник був змушений звернутися за захистом своїх прав.

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

ПП «Терра - 2008»

Скаржник перебував у трудових відносинах з ПП «Терра –2008» з 21 червня 2007 року по 22 грудня 2010 року, звідки звільнився за власним бажанням, що підтверджується відповідними записами в трудовій книжці. Станом на 18.11.2010 року роботодавець заборгував скаржнику 10956 грн. 66 коп. заробітної плати, що підтверджується довідкою про заборгованість по заробітній платі № 38/11-10 від 18.11.2010 року. Так як заробітна плата не виплачувалась у встановлені строки, скаржник вумушений був звернутися до суду, рішенням суду на користь скаржника було присуджено стягнути заборгованість по заробітній платі в сумі 10956 грн. 66 коп.

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

Приватно акціонерне товариство «Княжа Вієнна Іншуранс Групп»

Скаржник зазначив що наказом № 121-к від 31.05.2007 року прийнята на посаду головного бухгалтера Кіровоградської філії ЗАТ УСК «Княжа» з 31.05.2007 року, з посадовим окладом згідно зі штатним розписом, встановивши їй строк випробування три місяці.

Згідно наказу № 36 від 25.09.2009 року ЗАТ УСК «Княжа» була перейменована в Приватне акціонерне товариство Українська страхова компанія «Княжа Вієнна Іншуранс Групп».

22 грудня 2009 року скаржник звернулась до Голови Правління ПрАТ УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Групп» з заявою про звільнення за власним бажанням і наказом № 02-к від 08.01.2010 року була звільнена з ПрАТ УСК «Княжа Вієнна Іншуранс Групп» на підставі п.3 ст. 40 КЗпП України, з наказом ознайомлена про що свідчить її підпис і 28.01.2010 року отримала трудову книжку. Скаржник ще на протязі місяця продовжувала виконувати обов»язаки головного бухгалтера, але трудові відносини з нею були припинені. При звільнені роботодавець не провів з скаржником розрахунок по заробітній платі заборгованість становить 1 267,91 грн.. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Ленінського районого суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах із Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з 2008 року по даний час. Наказом №8 від 26.10.2009 року « Про зміну режиму підприємства» роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 року по 31.12.2010 року. Про те, що його право порушено працедавцем він дізнався з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 року. Із вказаним вище наказом його ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст. 97 КЗпП України. Вважає, що саме директор підприємства, порушуючи його законні трудові права, а саме: недоотримання ним заробітної платні, не визначеність режиму його роботи на підприємстві, ігнорування директором організації праці, а зокрема погіршення умов його трудового договору, має сплатити йому невиплачену заробітну плату в розмірі 5331 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

Кіровоградська регіональна філія Державного підприємства «Укрспецзем»

Скаржник працювала в Кіровоградській регіональній філії Державного підприємства «Укрспецзем» на посаді головного бухгалтера. 19.11.2010 року була звільнена. Заборгованість по заробітній платі складає 12148 грн. Після звільнення підприємство заробітну плату не виплатило. Відповідно законодавства повино виплачуватися середній заробіток за час затримки розрахунку в розмірі що становить 9111 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Ленінського районого суду

м. Кіровограда

ВАТ “ОдесХарчоКомбінат”

ПАТ “Єнні фудз”

Скаржник 10.09.2010 року був прийнятий до ВАТ “ОдесХарчоКомбінат” на посаду менеджера по строковому трудовому договору. За погодженням сторін 16.03.2011 року скаржника було звільнено.

На час звільнення скаржнику була нарахована заробітна плата в розмірі 3471грн.64 коп. з вичетом відрахувань, яку він не отримав.

Відповідно до ч.1ст.116КЗпП України виплата всіх сум, що належить працівнику від підприємства, установи, організації, проводиться в день звільнення.

Трудову книжку скаржник отримав шляхом відправлення через компанію “Автолюкс” на свою адресу. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

Приватне підприємство «Терра 2005»

Скаржник з січня 2004 року працював на посаді машиніста крана в ПП «Терра». Заробітна плата виплачується несвоєчасно та в неповному обсязі, у звязку з чим у ПП «Терра» утворилася заборгованість перед ним по заробітній платі у розмірі 7971,97 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Ленінського районого суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах з Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з квітня 1999 р. по даний час. Наказом № 8 від 26.10.2009 р. «Про зміну режиму підприємства» роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р. Про те, що її право порушено керівництвом підприємства вона дізналася з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 р. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст.97 КЗпП України. За час простою підприємство заборгувало скаржнику 9412 грн. 37 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах з Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом. Наказом № 8 від 26.10.2009 р. «Про зміну режиму підприємства» роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р. Про те, що її право порушено керівництвом підприємства вона дізналася з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 р. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст.97 КЗпП України. За час простою підприємство заборгувало скаржнику 8121 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах з Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом. Наказом № 8 від 26.10.2009 р. «Про зміну режиму підприємства» роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р. Про те, що її право порушено керівництвом підприємства вона дізналася з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 р. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст.97 КЗпП України. За час простою підприємство заборгувало скаржнику 8 615 грн. 32 коп Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах з Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом. Наказом № 8 від 26.10.2009 р. «Про зміну режиму підприємства» роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р. Про те, що її право порушено керівництвом підприємства вона дізналася з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 р. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст.97 КЗпП України. За час простою підприємство заборгувало скаржнику 10094 грн. 18 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах із Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з 2008 року по даний час. Наказом №8 від 26.10.2009 року «Про зміну режиму підприємства» роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 року по 31.12.2010 року. Про те, що його право порушено керівництвом підприємства дізнався з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 року. Із вказаним вище наказом його ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст. 97 КЗпП України. За зазначений час підприємство заборгувало скаржнику   11440 грн. 10 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

Товаристві з обмеженою відповідальністю «Агро-Гарант-Цукор»

Скаржник згідно наказу від 18.06.2007 року № 38 був прийнятий на роботу і призначений на посаду заступника директора по ОП та ТБ товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Гарант-Цукор». Відповідно наказу від 05.11.2008 року № 61   звільнився з роботи за згодою сторін, у відповідності до ст.38 КЗпП України.

При звільненні, роботодавець в порушення вимог ст. 116 КЗпП не здійснив повний розрахунок зі звільненим працівником, якому було нараховано, але не виплачено заробітну плату. Заборгованість підприємства перед скаржником становила 3000 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

 

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий заводу

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах із Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з 2008 року по даний час. Наказом №8 від 26.10.2009 року «Про зміну режиму підприємства» роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 року по 31.12.2010 року. Про те, що його право порушено керівництвом підприємства дізнався з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 року. Із вказаним вище наказом його ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст. 97 КЗпП України. За зазначений час підприємство заборгувало скаржнику   9872 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Кіровського районного суду

м. Кіровограда

 

Комунальне підприємство «Надра Кіровоградщини»

Керівник КП «Надра Кіровоградщини» 30.04.2010 року звільнив скаржника з посади заступника директора але в день звільнення не провів повний розрахунок заборгованість становила 4970,85 грн. Добровільно виплатити суму заборгованості роботодавець відмовився. 10.01.2011 року скаржнику прийшлося звертатися до суду.

Докази рішення Ленінського районого суду

м. Кіровограда

ТОВ «Фрилансер»

Скаржник з лютого 2007 року по 28 грудня 2009 року працював в ТОВ «Фрилансер» на посаді юрисконсульта, а згодом на посаді начальника корпоративного відділу. Звільнився з займаної посади за згодою сторін відповідно до п.1 ч. 1 ст. 36 КЗпП. Однак при звільненні з ним не було проведено розрахунку по заробітній платі за жовтень та грудень 2009 року. Після звільненя заборгованість становить 12446,27 грн. Добровільно виплатити суму заборгованості роботодавець відмовився. Скаржнику прийшлося звертатися до суду та стягувати зароботані кошти.

Докази рішення Ленінського районого суду

м. Кіровограда

Комунальне підприємство «Надра Кіровоградщини» Кіровоградської обласної ради

Скаржник згідно наказу № 7-к від 13.01.1989 року був прийнятий на роботу в обласне комунальне Кіровоградське управління «Облпаливо» і звільнився згідно наказу № 35-к від 10.03.2011 року. За період з 01.02.1991 року по теперішній час підприємство змінювало власників та назви. З 25.02.2010 року КП «Кіровоградоблпаливо» перейменоване в КП «Надра Кіровоградщини» Кіровоградської обласної ради і є його правонаступником. Зазначив, що за період роботи з жовтня 2008 року по лютий 2011 року заборгованість по виплаті йому заробітної плати складає 15113,53 грн., з яких розмір невиплаченої заробітної плати з жовтня 2008 року по лютий 2011 року складає 13737,53 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази рішення Ленінського районого суду

м. Кіровограда

 

Закрите акціонерне товариство “Кіровоградасфальтобетон”

Скаржник з травня 2004 року працювала в   ЗАТ “Кіровоградасфальтобетон” прибиральницею, а з січня 2006 року була переведена на посаду охоронника. 23.11.2009 року вона була звільнена з роботи, за власним бажанням. З березня 2009 року роботодавець не виплачував їй заробітну плату, що привело до заборгованості, в сумі 4133 грн. 66 коп яка і на даний час не виплачена. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактний завод

Скаржник працює укладальником готової продукції на Державному Кіровоградському сокоекстрактовому заводі. Під час її роботи, починаючи із січня 2008 року по грудень 2010 року підприємством без достатніх правових підстав був виданий Наказ, про зміну режиму роботи підприємства Таким чином право працівника на отримання належного розміру винагороди за труд порушено з вини роботодавця і підлягає поновленню в попередніх розмірах з часу їх протиправного погіршення, відповідно наказу який видав роботодавець та відповідно якого було погіршено умови праці, роботодавець заборгував скаржнику заробітну плату в розмірі 7585грн. 06коп. за період з 01.01.2010 року по 01.10.2010 року. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

ЗАТ "Догмат Україна"

Скаржник з 01.01.2008 року працювала на ЗАТ “Догмат Україна” на посаді радника з обслуговування клієнтів Кіровоградського   відділення Управління регіональної мережі дистрибуції Департаменту продажу. З 13.03.2009 року була звільнена із займаної посади відповідно п.1 ст. 36 КЗпП України. При її звільненні   відповідач не виплатив їй заробітну платню, в сумі 3050 грн.   посилаючись на відсутність коштів. На її неодноразові звернення щодо виплати заробітної плати керівництво підприємства не реагує. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароботані кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебував в трудових правовідносинах з Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з серпня 1999 р. по даний час. Наказом № 8 від 26.10.2009 р. «Про зміну режиму підприємства» відповідач   встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р. Про те, що її право порушено скаржник дізналася з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 р. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст.97 КЗпП України відповідно цього підприємство заборгувало скаржнику заробітну плату в сумі 8576 грн. 48 коп. за час простою. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебував в трудових правовідносинах з Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з червня 2007 р. по даний час. Наказом № 8 від 26.10.2009 р. «Про зміну режиму підприємства» відповідач   встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р. Про те, що її право порушено скаржник дізналася з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 р. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст.97 КЗпП України відповідно цього підприємство заборгувало скаржнику заробітну плату в сумі 8424 грн. 88 коп за час простою. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах з Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з листопада 2006 р. по даний час. Наказом № 8 від 26.10.2009 р. «Про зміну режиму підприємства» роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р. Про те, що її право порушено вона дізналася з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 р. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст.97 КЗпП України. В звязку з цим заборгованість роботодавця перед скаржником по заробітній платі становить 7688 грн. 88 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах з Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з серпня 2005 р. по даний час. Наказом № 8 від 26.10.2009 р. «Про зміну режиму підприємства»   роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р. Про те, що її право порушено вона дізналася з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 р. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст.97 КЗпП України. В звязку з цим заборгованість роботодавця перед скаржником по заробітній платі становить 5824 грн. 02 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах з Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з листопада 2004 р. по даний час. Наказом № 8 від 26.10.2009 р. «Про зміну режиму підприємства»   роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р. Про те, що її право порушено вона дізналася з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 р. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст.97 КЗпП України. В звязку з цим заборгованість роботодавця перед скаржником по заробітній платі становить 10165 грн. 94 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах з Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з 03.01.2008 р. по даний час. Наказом № 8 від 26.10.2009 р. «Про зміну режиму підприємства»   роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р. Про те, що її право порушено вона дізналася з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 р. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст.97 КЗпП України. В звязку з цим заборгованість роботодавця перед скаржником по заробітній платі становить 7010 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда 22.12.2010

Закрите акціонерне товариство   «Кіровоград-Лада»

Скаржник працює у ЗАТ «Кіровоград-Лада» з 18.04.1989 року, з 01.11.2007 року на посаді слюсаря-ремонтника 5-го розряду. Водночас відповідач в порушення вимог ст.115 КЗпПУ неналежно оплачує йому його працю, внаслідок чого утворилася заборгованість по заробітній платі в розмірі 9 931 грн. 10 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда 23/04/10

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах з Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з травня 2003 р. по даний час. Наказом № 8 від 26.10.2009 р. «Про зміну режиму підприємства» роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р. Про те, що його право порушено роботодавцем він дізнався з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 р. Із вказаним вище наказом його ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст.97 КЗпП України. Тому на сьогоднішній день підприємство заборгувало скаржнику заробітну плату в розмірі 6131 грн. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах з Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з 18.09.1990 р. по даний час. Наказом № 8 від 26.10.2009 р. «Про зміну режиму підприємства» роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 р. по 31.12.2010 р. Про те, що її право порушено відповідачем вона дізналася з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 р. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст.97 КЗпП України. Вважає, що саме директор підприємства   порушує її законні трудові права, а саме: невиплата заробітної плати яку підприємство заборгувало в розмірі 8180 грн. 64 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

ЗАТ “Кіровоград-Лада”

Скаржник з 15.06.2006 року згідно наказу роботодавця № 143 від 14.06.2006 року прийнята на посаду диспетчера ЗАТ “Кіровоград-Лада” та 8 травня 2007 року була переведена на посаду економіста, згідно наказу № 133 від 8 травня 2007 року, про що свідчить копія її трудової книжки.

У відповідності до ст.ст. 94, 115 КЗППУ власник за виконану роботу сплачує працівнику заробітну плату, яка виплачується регулярно у строки, встановлені колективним договором, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, проте всупереч зазначеним нормам права, роботодавець з січня 2009 року по лютий 2010 року не виплачував скаржнику заробітну плату внаслідок чого за вище зазначений період утворилась заборгованість в розмірі 2897,58 гривень, що підтверджується довідкою відповідача про заборгованість з виплати заробітної плати. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Об’єднання житлово-будівельних кооперативів в м. Кіровограді

Скаржник перебував в трудових відносинах з Об’єднанням житлово-будівельних кооперативів в м. Кіровограді, працював на посаді електрика. Звільнився з підприємства за ст. 38 КЗпП України, за власним бажанням 31 грудня 2009 року, водночас роботодавець в порушення ст.116 КЗпПУ виплату всіх належних йому сум заборгованості по заробітній платі у розмірі 7 965 грн. 27 коп. у останній день роботи 31.12.2009 року не провів. У зв’язку з цим вважає, що роботодавець відповідно до ч.1 ст.117 КЗпПУ зобов’язаний йому виплатити середній заробіток за час затримки заробітної з 1 січня по 30 квітня 2010 року включно.

Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах із Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з 06.04.1999 року по даний час. Наказом №8 від 26.10.2009 року « Про зміну режиму підприємства» роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 року по 31.12.2010 року. Про те, що право скаржника порушено роботодавцем вона дізналась з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 року. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст. 97 КЗпП України. Скаржник вважає, що саме директор підприємства, порушуючи її законні трудові права, а саме: недоотримання нею заробітної платні, винен їй недоотриману заробітну плату в розмірі 7001 грн. 75 коп. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда

Державний Кіровоградський сокоекстрактовий завод

Скаржник перебуває в трудових правовідносинах із Державним Кіровоградським сокоекстрактовим заводом з 06.04.1999 року по даний час. Наказом №8 від 26.10.2009 року « Про зміну режиму підприємства» роботодавець встановив неповний робочий день для всіх працівників з оплатою праці пропорційно відпрацьованому робочому часу на термін з 01.01.2010 року по 31.12.2010 року. Про те, що право скаржника порушено роботодавцем вона дізналась з листа державної інспекції праці від 10.06.2010 року. Із вказаним вище наказом її ніхто не ознайомлював, не запитував згоди на роботу в нових умовах праці. На даний період підприємство працює в режимі неповного робочого часу, а фактично в простої, оплата праці працівникам проводиться пропорційно відпрацьованого часу, що суперечить умовам колективного договору та ст. 97 КЗпП України.   Скаржник вважає, що саме директор підприємства, порушуючи її законні трудові права, а саме: недоотримання нею заробітної платні, винен їй недоотриману заробітну плату в розмірі 8147 грн. 75 коп.. Добровільно виплачувати вказану суму заборгованості підприємство відмовлялося. Особі довелося свої зароблені кошти стягувати по рішенню суду.

Докази Рішення Кіровського суду

м. Кіровограда